Oczyszczalnie biologiczne

 • Delfin PRO MBBR

  delfin-pro-mbbr.jpg

  Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków ze złożem biologicznym wspomaganym osadem czynnym można zastosować w każdych warunkach gruntowo-wodnych. Oczyszczalnia zajmuje bardzo mało miejsca -zapotrzebowanie terenu od 2,6-4 m2.

  cena na telefon e-mail 513179246
 • EnviroSafe od 40 do 350 osób Osiedlowe oczyszczalnie ścieków

  envirosafe-od-40-do-350-osob-osiedlowe-oczyszczalnie-sciekow.jpg

  Podwyższone standardy ochrony środowiska, bardziej rygorystyczne kontrole, nowe wytyczne europejskie i nowe przepisy budowlane kładą, większy niż kiedykolwiek, nacisk na instalację, odpowiedniej pod względem parametrów, oczyszczalni ścieków.

  cena na telefon e-mail 513179246
 • Multiekocent

  multiekocent.jpg

  Oczyszczalnia Multiekocent jest urządzeniem pracującym w technologii hybrydowej. W procesie łączymy zalety technologii osadu czynnego i złoża biologicznego. W ten sposób wzrasta efektywność usuwania zanieczyszczeń ze ścieków, głównie nitryfikacji, co szczególnie ważne przy nierównomiernym zrzucie ścieków. Oczyszczone ścieki mogą być odprowadzone bezpośrednio do wybranego odbiornika. Powierzchnia zabudowy na działce bez odprowadzenia 4,5m2.

  cena na telefon e-mail 513179246
 • Oczyszczalnia biologiczna BioDuo Hybryda Metria 4-6 RLM

  oczyszczalnia-biologiczna-bioduo-hybryda-metria-4-6-rlm.png

  Przydomowe hybrydowe oczyszczalnie ścieków Bio DUO-Hybryda przeznaczone są do oczyszczania ścieków bytowo-gospodarczych, na każde warunki gruntowo-wodne

  na telefon e-mail 513 179 246
 • Oczyszczalnie OPmicroMBBR

  oczyszczalnie-opmicrombbr[1].jpg

  W rozwiązaniu zastosowano biologiczną metodę oczyszczania ścieków z zastosowaniem ruchomego złoża napowietrzanego.  Oczyszczalnia wyposażona jest w urządzenia automatyki i sterowania zapewniające stabilny przebieg procesów oczyszczania.

  na telefon e-mail 513 179 246
 • SBR Easy Plast 4-12 RLM

  sbr-easy-plast-4-12-rlm.jpg

  Przydomowa oczyszczalnia ścieków SBR Easy Plast to doskonałe i nowoczesne rozwiązanie problemu odprowadzenia ścieków by-towo – gospodarczych. Ścieki te mogą pochodzić z jednorodzinnych gospodarstw domowych oraz z budynków wielorodzinnych.
  W trosce o naszych klientów stworzyliśmy oczyszczalnie, dzięki którym udaje się wyeliminować trudności związane z zakupem i instalacją oraz zapewnić długoletnie bezawaryjne użytkowanie. System SBR Easy Plast składa się z odpowiedniej konfiguracji zbiorników polietylenowych w zależności od RLM (4-12).

  cena na telefon e-mail 513179246