Separatory

Zobacz wszystkie | Strony:
 • SEPARATOR TŁUSZCZU ST-2L/s ST-4L/s ST-7L/s

  separator-tluszczu-st-2l-s-st-4l-s-st-7l-s.jpg

  ZASTOSOWANIE

  Separatory tłuszczu stosuje się w miejscach, w których do ścieków trafia znacznie więcej tłuszczów niż np. w przeciętnym gospodarstwie domowym. Obowiązuje następujący podział tłuszczów:

  a) Tłuszcze o pochodzeniu zwierzęcym (olej z kości, masło, smalec itp.);
  b) Tłuszcze o pochodzeniu roślinnym (olej rzepakowy, oliwa z oliwek, margaryna itp.);

  Separatory tłuszczu zwykle stosowane są w kuchniach przy stołówkach, barach, hotelach, jak również w takich miejscach jak rzeźnie, masarnie i tym podobne.

  na telefon e-mail 513 179 246
 • Separator węglowodorów Delfin

  separator-weglowodorow-delfin.jpg

  ZASTOSOWANIE

  Separatory węglowodorów. Zastosowanie: stacje benzynowe, myjnie samochodowe, zakłady mechaniczne, parkingi, itp.

  Separatory węglowodorów są stosowane na obszarach narażonych na odprowadzanie ścieków wód deszczowych zanieczyszczonych substancjami ropopochodnymi do kanalizacji, wód powierzchniowych lub gruntu.

  cena na telefon e-mail 513179246
 • Separatory substancji ropopochodnych Kingspan

  separatory-substancji-ropopochodnych-kingspan.jpg

  Są instalowane w systemach kanalizacji deszczowej, w celu ochrony wód powierzchniowych przed zanieczyszczeniami olejowymi. Dotyczy to głównie kanalizacji odprowadzającej wody opadowe z obszarów o podwyższonym ryzyku skażenia substancjami ropopochodnymi, spowodowanym np. wyciekami z pojazdów samochodowych lub przypadkowym rozlaniem. Separatory są zgodne z normą PN-EN: 858 oraz jako jedne z nielicznych na rynku posiadają znak CE - gwarant wysokiej skuteczności, sztywności oraz szczelności.

  cena na telefon e-mail 513179246
 • Separatory tłuszczu Delfin

  separatory-tluszczu-delfin.jpg

   

  ZASTOSOWANIE

  Separatory tłuszczów SGD zintegrowane z komorą odmulania. Zastosowanie: restauracje, kawiarnie, bary, stołówki, zakłady przetwórstwa mięsnego, rybnego, rzeźnie, ubojnie drobiu itp.

  Separatory tłuszczów mogą być zastosowane wszędzie tam, gdzie ścieki zawierają tłuszcze w ilościach większych niż w typowych ściekach bytowo-gospodarczych.
  cena na telefon e-mail 513179246
Zobacz wszystkie | Strony: