Oczyszczalnie drenażowe

 • Fann Pakiet K64

  fann-pakiet-k64[1].jpg

  Pakiet K64

  Kompletny zestaw dla 4-5 stałych mieszkańców.

  Zawiera osadnik gnilny bez filtrów doczyszczających, niewymagający stosowania aktywatorów bakteryjnych, o bardzo dobrych właściwościach separacyjnych.

  Pakiet jest dostarczany z 6 modułami IN-DRÄN, których unikalna konstrukcja pozwala prawie 8-krotnie zmniejszyć powierzchnię zabudowy w stosunku do tradycyjnych systemów.

  Pakiet K64 – maksymalne dzienne zużycie wody – 750 l

  cena na telefon e-mail 513179246
 • Oczyszczalnia drenażowa Gama Plastic

  oczyszczalnia-drenazowa-gama-plastic.jpg

  Zasada działania tradycyjnej oczyszczalni ścieków polega na dwuetapowym oczyszczaniu ścieków bytowo-gospodarczych. Pierwszy etap to wstępne mechaniczno-biologiczne oczyszczanie w osadniku gnilnym, który zachodzi przy udziale bakterii beztlenowych i grawitacyjnego oddzielania cząstek. Ostatecznie przed następnym etapem oczyszczania ścieki są klarowane na filtrze zamontowanym w specjalnym koszu przy wylocie ścieków z osadnika.

  Drugi etap to biologiczne oczyszczanie ścieków na złożach filtracyjnych układanych według określonych zasad w w zależności od warunków terenow

  na telefon e-mail 513 179 246
 • Oczyszczalnia drenażowa Metria

  oczyszczalnia-drenazowa-metria.png

  Przydomowe oczyszczalnie z układem rozsączającym przeznaczone są do oczyszczania ścieków bytowych na terenach nieskanalizowanych i z powodzeniem zastępują szamba.

  na telefon e-mail 513 179 246